OFERTA

Budynek główny – Pokoje

Do dyspozycji naszych gości pozostawiamy 5 komfortowo urządzonych pokoi 2, 3 i 4 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają duże łazienki wykończone w drewnie, TV, a 5 z nich ma balkon. Urządziliśmy je przytulnie i funkcjonalnie, do ich wykończenia użyliśmy tylko naturalnych surowców. Pokoje wyposażone są w meble z litego drewna, wykonane przez miejscowych rzemieślników. Ze względu na drewniane, nielakierowane podłogi (troszeczkę skrzypią :) prosimy o zabranie miękkiego obuwia na zmianę oraz pozostawianie butów trekkingowych i obuwia zimowego na dole w holu. Na wyposażeniu pokoi są eleganckie ręczniki kąpielowe oraz dodatkowy ręcznik do korzystania w ruskiej bani. W pokojach nie ma możliwości przygotowywania posiłków ani korzystania z grzałek. Na użytek naszych gości w holu udostępniamy lodówkę.

I Piętro

Pokój nr 1 – 4-osobowy o powierzchni 22 m², słoneczny i przestronny, południowo-wschodni. Posiada 1 łóżko małżeńskie (szer. 140 cm) oraz 2 pojedyncze, z balkonem i widokiem m.in. na jeziorko. Łazienka z oknem.

Pokój nr 2 – 2-osobowy o powierzchni 15 m², położony na zachodzie, idealny dla osób lubiących przedłużyć sobie poranek. Posiada 1 łóżko małżeńskie (szer. 140 cm), jest przytulny. Łazienka z oknem.

Pokój nr 3 – 4-osobowy o powierzchni 27 m², położony na północny-zachód, jasny i przestronny. Wyposażony w 1 łóżko małżeńskie (szer. 140 cm) i 2 łóżka pojedyncze, z balkonem i widokiem na jeziorko oraz zagrodę z danielami.

Pokój nr 4 – 4-osobowy o powierzchni 25 m², położony na północny-wschód, jasny i przestronny. Wyposażony w 1 łóżko małżeńskie (szer. 140 cm) i 2 łóżka pojedyncze, z balkonem i widokiem na jeziorko oraz zagrodę z danielami. Łazienka z oknem.

II Piętro

Pokój nr 5 – 3-osobowy o powierzchni 20 m², położony na północny-zachód, jasny i przytulny. Wyposażony w 1 łóżko małżeńskie (szer. 140 cm) i 1 pojedyncze, z balkonem i widokiem na jeziorko oraz zagrodę z danielami. Łazienka z oknem.

Pokój nr 6 – 2-osobowy o powierzchni 18 m², południowo-zachodni, przytulny. Posiada 1 łóżko małżeńskie (szer. 140 cm), z balkonem i widokiem m.in. na jeziorko. Urocza łazienka z wanną.

W większości pokoi istnieje możliwość dostawki (wygodne łóżko rozkładane, z grubym materacem).

Ze względu na państwa bezpieczeństwo obowiązuje zakaz palenia w całym budynku, amatorów tytoniu zapraszamy na zewnątrz.

Oferta sezonu

Zapraszamy do Sokoliska latem!

To idealny czas, aby doświadczyć uroku przyrody tego malowniczego regionu Polski. Nasza sezonowa oferta zapewni Wam możliwość odkrycia piękna letniej scenerii i zanurzenia się w przyjemnej atmosferze wiejskiego życia

 Oferujemy  7-dniowy pakiet w cenie; 1250zł/osoba dorosła i młodzież pow. 12 lat, 830 zł/dzieci od 2 do 12 lat oraz dziecko do 2 lat bez opłat.

 Cena obejmuje;

– 7 noclegów,

-7 śniadań w formie szwedzkiego stołu plus danie na ciepło serwowane do stolika,

– 7 obiadokolacji dwudaniowych z deserem i kompotem. Wszystkie posiłki przygotowujemy na miejscu. Więcej na temat wyżywienia w zakładce Pensjonat,

– kawa i herbata stale dostępna,

– powitanie lampką wina i kieliszkiem palinki,

– pomoc w organizacji wycieczek,

– ręczniki,

-korzystanie z atrakcji Sokoliska, m.in. ruska bania, połów ryb (no kill).