O NAS

Sokolisko

Od 2012 roku prowadzimy pensjonat na miejscu, a w 2016 roku oddaliśmy do dyspozycji naszych gości 2 komfortowo urządzone domki. Jest to miejsce dla osób poszukujących komfortowego wypoczynku w rustykalnych wnętrzach i przyjaznej, domowej atmosferze. Pensjonat oraz domki wykonane są z jodłowych bali, a dach pokryty jest gontem.

Na naszym terenie znajduje się jeziorko o powierzchni 40 a, z czystą wodą zasilaną strumieniem, w którym znajduje się oryginalna, opalana drzewem ruska bania, połączona z brzegiem pomostem.

Prowadzimy także hodowlę danieli. Z platformy widokowej istnieje możliwość ich obserwowania. Wzdłuż zagrody z danielami prowadzi trasa o długości ok. 2 km – zimą do uprawiania narciarstwa biegowego, marszobiegów na rakietach śnieżnych (sprzęt do uprawiania tych sportów w cenie pobytu) oraz jazdy na skuterach śnieżnych, a latem do uprawiania joggingu oraz nordic walking.

Obok pensjonatu z bali wybudowana jest stylowa koliba z kamiennym paleniskiem oraz piwnica ziemna, w której przechowujemy wina i domowego wyrobu alkohole. Teren jest ogrodzony, a gościom zapewniamy duży parking oraz wiatę do przechowywania rowerów i motocykli.

Z każdego miejsca roztacza się tutaj przepiękny widok, a aby w pełni docenić uroki naszej posiadłości, trzeba do nas przyjechać.

Mapa obiektu

Oferta sezonu

Zapraszamy do Sokoliska latem!

To idealny czas, aby doświadczyć uroku przyrody tego malowniczego regionu Polski. Nasza sezonowa oferta zapewni Wam możliwość odkrycia piękna letniej scenerii i zanurzenia się w przyjemnej atmosferze wiejskiego życia

 Oferujemy  7-dniowy pakiet w cenie; 1250zł/osoba dorosła i młodzież pow. 12 lat, 830 zł/dzieci od 2 do 12 lat oraz dziecko do 2 lat bez opłat.

 Cena obejmuje;

– 7 noclegów,

-7 śniadań w formie szwedzkiego stołu plus danie na ciepło serwowane do stolika,

– 7 obiadokolacji dwudaniowych z deserem i kompotem. Wszystkie posiłki przygotowujemy na miejscu. Więcej na temat wyżywienia w zakładce Pensjonat,

– kawa i herbata stale dostępna,

– powitanie lampką wina i kieliszkiem palinki,

– pomoc w organizacji wycieczek,

– ręczniki,

-korzystanie z atrakcji Sokoliska, m.in. ruska bania, połów ryb (no kill).